Najlepsza branża elektrotechniki i automatyki

Electro5

Electro 5 to firma powstała z inicjatywy i zaangażowania dotychczasowych pracowników podmiotów specjalizujących się w obsłudze zaopatrzenia materiałowego przedsiębiorstw w branży elektrotechniki i automatyki. Doświadczenie oraz znajomość rynku pozwala na skierowanie do Państwa deklaracji współpracy i przygotowania kompleksowych dostaw materiałów w branży elektrotechnicznej z zapewnieniem atrakcyjnych warunków cenowych i handlowych.

KAPITAŁ DOŚWIADCZEŃ

Nie jesteśmy w branży od wczoraj mimo niedługiego stażu na rynku ELECTRO5. Stoi za nami wiele lat doświadczeń, szereg kontraktów i zakończonych sukcesem projektów. Chcemy się tym kapitałem dzielić z naszymi kontrahentami poprzez elastyczną obsługę podpartą latami praktyki i know how branży.

PROJEKTOWANIE i KOSZTORYSY

Naszym atutem jest znajomość tworzenia wycen i kosztorysów, wspieramy kontrahentów na tym etapie. Szukamy rozwiązań alternatywnych, równoważnych, pozwalających dostosować koszty do realiów rynkowych. Projektujemy oświetlenie, proponujemy profesjonalne doradztwo techniczne, aranżujemy spotkania inwestor-producent dla lepszego rozpoznania potrzeb i realizacji zadania.

DOSTAWY I SERWIS POSPRZEDAŻOWY

Kompleksowa obsługa, to między innymi dostawa we wskazane miejsce i w zadanym czasie. Mamy tego świadomość, dlatego do Państwa dyspozycji pozostawiamy tabor samochodowy oraz dostawy uznanymi firmami spedycyjnymi na terenie UE. Oferując asortyment uznanych producentów i dostawców elektrotechniki minimalizujemy ryzyko wadliwych produktów oraz zapewniamy serwis posprzedażowy z tytułu rękojmi i gwarancji.

+ 0
zadowolonych klientów​

0
lat doświadczenia

0
LATA NA RYNKU